До уваги аудиторів!

21 грудня 2017 року Верховною Радою України у другому читанні прийнято Закон «Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності».

Зазначений Закон вводить в дію західну модель регулювання професії, в якій значну роль має членство в професійній організації.

Гільдія пропонує Вам такі переваги:

  • Ви підвищуєте свій професійний рівень і отримуєте знання, що підтверджуються 2-ма сертифікатами: для незалежного аудитора і для внутрішнього аудитора.
  • Конкурентна перевага в професійному аспектні, ви отримаєте більш широкий спектр професійних знань.
  • Широке коле професійного спілкування, адже членами Гільдії є не тільки аудитори і бухгалтери, а також юристи, викладачі, фінансисти і широке коло фахівців виконавчої, законодавчої гілки влади та державного сектору економіки.

Для вступу до Гільдії необхідно:

Надіслати скан (фотографію) документів на електронну пошту office.gildia.kyiv.ua@gmail.com

Оригінали вищезазначених документів, а також власноруч завірену копію паспорту та ІПН, копію сертифікату аудитора необхідно надіслати на адресу 02140, м. Київ, вул. Л.Руденко,6а, оф.642.

Річний членській внесок 200 грн. за 2018 рік  можливо сплатити частинами: при поданні заяви – 50,00 грн., решту – протягом 2018 року.

Сьогодні ми стоїмо на роздоріжжі українського аудиту: прозорість, доступність, зрозумілість правил аудиторської професії або повернення до елективної елітарності сертифікації, кулуарних домовленостей щодо контролю якості, шантажу і зловживань з метою отримання максимальних особистих преференцій.

Вибір для кожного з нас однозначний і очевидний.

Будемо раді бачити Вас  у лавах Гільдії.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за такими контактами:

Телефон для довідок: (068) 931-66-76

Відповідальна особа: Трояновська Олена Володимирівна

Е-mailoffice.gildia.kyiv.ua@gmail.com