Вчора, 28 лютого, Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін взяв участь у конференції «Державний внутрішній фінансовий контроль: перспективи розвитку», організованій за підтримки проєкту EU4PFM.

Захід зібрав понад 130 учасників офлайн та онлайн. Це перша конференція, що стала майданчиком для представників підрозділів внутрішнього аудиту центрального та регіонального рівнів.

Метою заходу було залучення керівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів України до обговорення питань подальшого розвитку державного внутрішнього фінансового контролю, зокрема щодо впровадження результатів і рекомендацій оцінки SIGMA та подальших заходів, які необхідно вжити для вдосконалення внутрішнього аудиту та контролю в Україні.

«Потужна підтримка європейських партнерів сприяє правильному розумінню і належній побудові в Україні системи державного внутрішнього фінансового контролю. Саме кращі європейські практики як у частині внутрішнього аудиту, так і в частині внутрішнього контролю, виступають для нас належним орієнтиром та дороговказом для розвитку чи удосконалення української системи державного внутрішнього фінансового контролю», – наголосив під час виступу Перший заступник Міністра фінансів.


https://www.mof.gov.ua/uk/news/pidtrimka_ievropeiskikh_partneriv_spriiaie_nalezhnii_pobudovi_sistemi_derzhavnogo_vnutrishnogo_finansovogo_kontroliu_-_denis_uliutin-4470