Як стати аудитором (сертифікат АПУ)?
Якщо Ви вирішили стати аудитором в розумінні ЗУ “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, Вам необхідно зробити дві речі:
2. Потрібно уважно ознайомитися з усією інформацією про допуск у професію на сайті Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, який в силу ст. 15 ЗУ ЗУ “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” займається контролем за атестацією.
Також нагадуємо, що згідно п. 7 Порядку складання іспитів при атестації аудиторів  теоретичні іспити кандидатами в аудитори складаються послідовно від першого до дев’ятого (з урахуванням зарахування теоретичних знань). Кваліфікаційний іспит складається після успішного складання теоретичних іспитів (зарахування теоретичних знань). Також до складання кваліфікаційного іспиту допускаються фізичні особи, які мають вищу освіту та досвід роботи на посадах бухгалтера, ревізора, юриста, фінансиста, економіста, асистента (помічника) аудитора не менше семи років.

Якщо Ви не маєте сім років потрібного стажу, ми будемо раді допомогти Вам з підготовкою до теоретичних іспитів поки за двома напрямками.

Ми нагадуємо, що відповідно до Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 399 (далі – Порядок), після екзаменаційної сесії Інспекція оприлюднює екзаменаційні завдання, рішення цих завдань та огляд найбільш поширених помилок, підготовлені особою з перевірки екзаменаційних робіт. Тобто після проведення іспиту та перевірки робіт ОСНАД (Інспекція) оприлюднить варіант іспиту.

Станом на поточну дату відсутній оприлюденний варіант приблизного еквіваленту кваліфікаційного іспиту, для осіб які мають досвід роботи більше 7 років. Тому Гільдія звертає увагу, що почне підготовку до кваліфкаційного іспиту орієнтовно у жовтні 2021 року після оприлюдення ОСНАД результатів вересневого іспиту. Т

Тим часом, у вересні у Гільдії стартує начитка за двома теоретичними напрямами: “Оподаткування” та “Господарське, цивільне та корпоративне право”.