Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» втричі збільшила грантову підтримку для українських переробних підприємств, піднявши суму до $11 млн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Це тривале збільшення фінансування стало можливим завдяки партнерству програми з Міністерством економіки України та суттєвому інтересу від переробних підприємств.

 

З огляду на велику кількість заявок, та високу зацікавленість представників переробної галузі, було ухвалено рішення збільшити обсяг грантової підтримки.

Тепер загальний обсяг фінансування грантової програми для підтримки інноваційної трансформації та розвитку українських підприємств становитиме $11 млн, що дасть можливість надати близько 75 грантів. Раніше планувалось – близько 25 грантів.

Що говорять у Мінекономіки про гранти

Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко наголосила на важливості розвитку українських виробників та залученні інвестицій у реальний сектор економіки.

Quote«Наша стратегія полягає в переробці та розвитку високотехнологічних галузей. Ми маємо збільшити долю переробки в структурі ВВП з 10% до як мінімум 20%, адже сировинність часто є синонімом бідності», — зазначила вона.

Гранти будуть призначені для підтримки бізнесу, який сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізує виробництво та зменшує потребу в ручній праці.

Окрім того, підтримку можуть отримати підприємства, які націлені на заміщення продуктів, які раніше імпортувалися з росії та білорусі. Програма також надаватиме перевагу виробникам товарів, необхідних для відбудови України.

Що відомо про програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма покликана підтримувати український бізнес у підвищенні конкурентоспроможності на внутрішньому та міжнародних ринках, сприяє розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також надає українським компаніям можливість використовувати переваги міжнародної торгівлі.

Раніше The Page повідомляв, що 15 переробних підприємств отримали 99,7 млн грн грантів за 12-ю хвилею урядової програми «єРобота».