Світовий банк оголосив про виділення Україні додаткових $1,34 млрд фінансової допомоги, які будуть спрямовані на виплату пенсій, зарплат вчителів, підтримку ВПО та інші пріоритетні видатки держбюджету.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Основна частина цього пакету фінансування – $1,086 млрд – це кошти уряду Японії. Інше – гранти від США, Швейцарії та Фонду підтримки, відновлення та реформування України (URTF)”, – уточнив глава уряду.

Шмигаль зауважив, що фінансова підтримка з боку партнерів дозволяє забезпечувати макрофінансову стабільність України та спрямовувати внутрішні ресурси на потреби Сил оборони.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Україна отримає від Світового банку 1,2 мільярда доларів. Кошти будуть надані під гарантії уряду Японії і будуть направлені на підтримку близько 30 програм соціальної допомоги.

Також ми писали, що Європейський банк реконструкції та розвитку, в рамках допомоги Україні щодо підготовки до зимового опалювального сезону, надасть кредит у розмірі 200 млн євро. Кошти будуть направлені НАК “Нафтогаз України” для створення стратегічних запасів газу