Виключення агрохолдингу «Кернел» з Варшавської фондової біржі продовжено до 2024 року.

«Kernel Holding S.A. повідомляє, що на основі інформації, отриманої від Управління фінансового нагляду Польщі, провадження щодо виключення Компанії з Варшавської фондової біржі продовжено через аналіз додаткових доказів і очікується, що буде завершено у січні 2024 року», — цитує Latifundist повідомлення компанії на Варшавській фондовій біржі.

Цього року стало відомо, що «Кернел» планує піти з Варшавської фондової біржі, оскільки вихід на біржу у 2007 році не приніс агрохолдингу очікуваних вигод. Делістинг став приводом для конфлікту між міноритаріями та радою директорів «Кернела».

Згодом акціонери «Кернела» об’єдналися, щоб протидіяти викупу Андрієм Веревським акцій компанії. У серпні агрохолдинг вирішив розмістити акції, щоб залучити до $60 млн від акціонерів. Йшлося про додаткову емісію 216 млн акцій.

Як зазначає видання, в компанії пояснили, що це робиться для скорочення заборгованості і залучення додаткового капіталу, проте у відповідь акціонери заявили, що таким чином «Кернел» намагається розмити їх частку» та об’єдналися, щоб протидіяти цьому.

Виключення «Кернела» з Варшавської біржі заплановано на січень 2024