Обов’язкові для перегляду фільми для слухачів загальної начитки

1. «Гра на пониження» (англ.The Big Short) — американський біографічний драмедійний фільм, знятий Адамом Мак-Кеєм за книгою Майкла Льюїса «Гра на пониження. За кулісами світової фінансової кризи», яку було видано 2010-го року[3]. Світова прем’єра стрічки відбулась 12 листопада 2015 року на фестивалі Американського інституту кіномистецтва. В український широкий прокат вийшла 4 лютого 2016 року Фільм розповідає про чотирьох непомітних біржових гравців, які стають мультимільйонерами під час глобальної фінансової кризи 2008 року.

 

2. «Во́лл-стріт: гроші не сплять»[3](англ.Wall Street: Money Never Sleeps) — художній фільм Олівера Стоуна в жанрі драматичного трилера. Прем’єра фільму в Україні відбулась 30 вересня 2010 р.

 

3. «Енрон. Найрозумніші хлопці в цій кімнаті » (англ. Enron: The Smartest Guys in the Room) — документальний фільм 2005 року, заснований на одноіменному бестселері 2003 року, написаний репортерами Fortune, Бетані МакЛін[en] і Пітером Елкіндом (Пітер Елкіндом). Це дослідження одного з найбільших скандалів делового світу в історії Америки. МакЛін та Елкинд написали сценарій фільму разом із режисером картини Алексом Гібні.

4. «Хлопці зі стволами» (англ.War Dogs, початкова назва англ.Arms and the Dudes) — американська біографічна військова драматична комедія режисера, продюсера і сценариста Тодда Філліпса, що вийшла 2016 року. Стрічку створено на основі реальних подій. У головних ролях Майлз ТеллерДжона ГіллАна де Армас.

5. Сатирична історія “Не дивіться в гору” ( “Don’t look up”) про те, як жадібність, тупість і бажання подобатися згубили планету – прекрасне нагадування та паралель ситуації з внутршнім аудитому Україні та ситуацією вцілому.

6. Банкір, 2020 р. Фільм про те, як у Штаті Техас у 1950 роках використовуючи юного і успішного, дійсно талановитого білого хлопця  два зрілих друга афро-американця успішно стоврили і керували банком.