З 30.11.20 по 04.12.20 внутрішні аудитори Національної гвардії України пройшли підвищення кваліфікації у Гільдії за загальним курсом «Внутрішній аудит: сутність, методологія, організація». Навчання включало як теоретичні аспекти теорії внутрішнього аудиту (ретроспективний компаративний аналіз формування структури антикорупційних органів в Україні), так і практичні аспекти документування.

Так, з метою систематизації знань, учасники заходу детально проаналізували концепцію доказів, яка викладена в Методичних вказівках внутрішнього аудиту в державному секторі України,  поняття та стандарти доказування в процесуальних кодексах, в тому числі було детально обговорено актуальну концепцію «плодів отруєного дерева».

В ході навчання було також висвітлено і складну проблематику планування роботи СВА. В тому числі було обговорено недопустимість ірраціональної зміни операційних планів на прикладі Державного агентства лісових ресурсів України.

Осторонь не залишилось і питання етики та незалежності внутрішнього аудитора в державному секторі. На прикладі реальних справ було детально проаналізовано механізм підтвердження професійної обачності, компетентності та незалежності. Детально було висвітлено питання і аналізу оцінки якості роботи служби внутрішнього аудиту. Розібрали і приклади порушення етики.

Також було ґрунтовно досліджено актуальну практику внутрішнього аудиту в приватному секторі включно з темами форензик та комплаєнс. Внутрішні аудитори зробили ризик орієнтований аналіз фінансової звітності КП Київський Метрополітен, НАК Нафтогаз України, ДП Енергоатом.