Правоохоронці повідомили про підозру колишнього першого заступника голови Фонду держмайна. За версією слідства, він причетний до завдання державі збитків на 400 млн грн.

Про це повідомила пресслужба НАБУ у Telegram.

За даними «Слово і діло», йдеться про Дениса Кудіна, який зараз є виконавчим віце-президентом з корпоративної стратегії та розвитку у ПАТ «Укрнафта».

Правоохоронці вважають, що Кудін перебував у злочинній організації, яку міг створити та очолити колишній керівник ФДМ Дмитро Сеннічно.

За версією слідства, ексглава відомства разом із спільниками поставив «своїх» людей директорами АТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) та АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК). Ті ж укладали договори з зумовленими компаніями та продавали продукцію за заниженими цінами. Різницю у вартості виводили та конвертували на користь злочинної організації. Внаслідок двох епізодів діяльності злочинної організації державі завдано понад 400 млн грн збитків.

https://www.slovoidilo.ua/2023/12/12/novyna/pravo/top-chynovnyku-ukrnafty-oholosyly-pidozru-zavdanni-derzhavi-zbytkiv-400-mln-hrn