З 04.06.2018р. по 08.06.2018р. Гільдією професійних внутрішніх аудиторів України буде проведено навчання за програмою «Отримання незалежним аудитором розуміння системи внутрішнього контролю суб’єкта господарювання та використання роботи внутрішнього аудиту» (Програма)та контрольне тестування за вищезазначеною програмою.

Викладач: Лубенченко Ольга Едуардівна, кандидат економічних наук, доцент, сертифікований аудитор, сертифікований внутрішній аудитор.

Запрошуємо Вас зареєструватись та пройти щорічне удосконалення професійних знань аудиторів за 2018 рік.
Звертаємо Вашу увагу, на те що щорічне успішне проходження контрольного тестування за підсумками удосконалення професійних знань за затвердженими АПУ програмами є однією з умов продовження терміну чинності сертифіката аудитора.
Програма «Отримання незалежним аудитором розуміння системи внутрішнього контролю суб’єкта господарювання та використання роботи внутрішнього аудиту» розрахована на 40 годин, акредитована Аудиторською палатою України та зараховується у підвищення кваліфікації.
Вартість занять на одну особу становить -1800.00 гривень;
Для членів ГПВАУ – 1500.00 гривень (при відсутності заборгованості по сплаті членських внесків).

Вартість тестування становить: 720.00 гривень, яку слухачі курсів сплачують самостійно до Аудиторської палати України(Оплата АПУ).
Термін проведення занять: 04.06.2018 р. – 08.06.2018 р.
Місце проведення: м.Київ, вул.Підгірна,1 НАСОУ(Національна академія статистики,обліку і аудиту)
Для участі необхідно:
• Надіслати ЗАЯВУ(Заява удосконалення_фо_04.06.18)(Заява удосконалення-юо-04.06.18)на електронну адресу: office.gildia.kyiv.ua@gmail.com
• Після отримання Заяви на вказану Вами в Заяві електронну адресу Вам буде надіслано рахунок для оплати за послуги та бланк договору про надання послуг;
• Після завершення навчальних занять будуть надані оригінали акту приймання-передачі наданих послуг;
• Договір і акт необхідно буде оформити та підписати з Вашої сторони у 2-х примірниках та надати їх разом з оригіналом Заяви та іншими документами, що додаються до Заяви.