Перелік кандидатів, допущених до участі у конкурсі на голову НАЗК, буде оприлюднено 28 грудня за результатами засідання комісії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Укрінформу повідомили в комісії.

“Для нас важливо забезпечити, щоб усі кандидати, що претендують на посаду голови НАЗК, змогли подати свої документи. Ми докладаємо максимуму зусиль, щоб належним чином поінформувати всіх зацікавлених осіб про умови та терміни подачі документів, зокрема через наші ресурси в соціальних мережах та ЗМІ. Ми раціонально і ретельно підходимо до всіх етапів відбору, дотримуємося термінів та вимог, які закладені у регламент роботи комісії. Наразі немає передумов для затягування конкурсу, і ми очікуємо, що відбір завершиться в першій половині лютого наступного року”, – сказала член комісії Лора Стефан.

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника НАЗК продовжила термін прийому документів від потенційних кандидатів до 17:00 22 грудня 2023 року. Цей орган у своїй роботі над добором кандидатів не обмежений терміном до 15 січня – у цей день завершуються повноваження теперішнього голови, але не робота комісії. Джерело: https://censor.net/ua/n3459682

https://censor.net/ua/news/3459682/peremojtsya_konkursu_na_golovu_nazk_mayut_vyznachyty_do_10_lyutogo_komisiya