Підвищення кваліфікації для аудиторів (сертифікат АПУ)
Короткостроковий захід 5 академічних годин.
16 квітня 2022 року
Гільдія професійних внутрішніх аудиторів України запрошує членів, прийняти участь в короткостроковому заході «Практикум. Розбір типових прикладів корпоративного шахрайства» (5 академічних годин)
Детальна програма за лінком Практикум 16.04.2022. програма приклади шахрайства
Обов’язковою умовою для проходження підвищення кваліфікації є прослуховування всього онлайн курсу.
Захід буде проходити 16 квітня 2022 року.
Початок о 14.00.
Вартість участі в освітньому заході 700 грн., для члені Гільдії – 350 грн.
Якщо Ви член Гільдії-внутрішній аудитор, який не є сертифікованим аудитором (сертифікат АПУ) і у Вас відсутня заборгованість за членськими внесками, Ви можете прийняти участь у цьому заході без сплати.
Для реєстрації на захід слід надіслати лист на пошту Гільдії office.gildia.kyiv.ua@gmail.com з Вашим ПІБ та номером сертифіката внутрішнього аудитора (за наявності) та сертифіката аудитора (АПУ) за наявності.
За результатами участі у заході всі учасники отримають електронний документ про участь у заході, який є достатнім підтвердженням підвищення кваліфікації шляхом участі у короткостроковому заході.
Гільдія нагадує, що згідно п. 5 Розділу 1. Порядку безперервного професійного навчання аудиторів (надалі по тексту – Порядок) мінімальний обсяг, тривалість безперервного професійного навчання аудитора становлять 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік.
При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. А згідно п. 4 Розділу 2. Порядку обсяг та тривалість проходження безперервного професійного навчання аудиторів шляхом участі у короткострокових заходах визначаються відповідно до фактичної тривалості навчання в годинах, але не більше ніж 20 годин на рік, на підставі підтверджуючих документів. Тобто мінімум підвищення для аудитора на рік це 20 годин короткострокових заходів, а ще 20 годин потрібно добрати або освітніми заходами або можна виконати програми постійного професійного розвитку (Continuing Professional Development – CPD) або здобути вчений ступінь доктора філософії наук за напрямами, визначеними частиною другою статті 19 Закону (у рік отримання).
Нагадуємо, що професійні організації аудиторів та/або бухгалтерів, включені до переліку осіб можуть проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів,- для своїх членів.(див. п. п. 3 п. 1 Розділу ІІІ Порядку безперервного професійного навчання аудиторів). Тобто порядок не допускає підвищення кваліфікації професійною організацією за освітньою програмою не для своїх членів.
Якщо Ви не член Гільдії, ви не можете приймати участь у освітніх програмах, але для Вас доступні короткострокові програми. Тобто ця програма для Вас доступна.